مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پودر رختشویی تندیس

آنچه در این مقاله می خوانید...

در باره پودر لباسشویی تندیسپودر رختشویی تندیسقیمت پودر رختشویی تندیسمرکز فروش پودر تندیسحمل و نقل پودر تندیسصادرات انواع پودرهای تندیسدرباره کیفیت پودرهای صادراتیقیمت صادراتی پودر لباسشویی تندیسصادرات پودرلباسشویی دستی به عراق

در زمانهای مختلف مصرف مواد شوینده و پودر رختشویی تندیس در انواع مختلف مورد کاربرد دارد مخصوصا استفاده از پودرهای لباسشویی ماشینی در زمان حال حاضر بسیار پر طرفدار بوده و استفاده زیادی نسبت به بقیه شوینده ها دارد. چرا که این پودر با توجه به فراگیر شدن ماشین های لباسشویی در تمامی منازل و اماکن مصرف پودر لباسشویی بشدت افزایش پیدا نموده است.

در باره پودر لباسشویی تندیس

پودر رختشویی تندیس از شوینده های پر مصرف در ایران می باشد.قیمت پودر رختشویی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در خرید این محصول است که میزان تقاضا را تعیین می کند .یکی از بهترین پودرهایی که در بازار ایران و کشورهای همسایه مورد مصرف و توجه مردم قرار گرفته است و بیشتر مردم اقدام به مصرف ان نموده است پودر رختشویی تندیس هست که به بهترین و نازلترین قیمت به فروس رسیده و بدست مصرف کننده نهایی می رسد.پودر رختشویی تندیس که هم نوع دستی دارد و هم نوع ماشینی با کیفیت بسیار مناسب و برای سلیقه های ایرانی و خارجی مناسب بوده و ۱۳۹۷بازار پسندی خوبی را هم در داخل کشور و هم خارج از ایران دارد که این امر موجب تقاضای روز افزون پودر تندیس در بین مصرف کنندگان شده است و این امر کارخانه را برآن داشته تا خط تولید خود را بنوعی تنظیم نماید تا بتواند کلیه تقاضاها را پاسخ دهد.

پودر رختشویی تندیس

همانطور که در بالا اشاره شد پودر رختشویی در ۲ نوع ماشنی و دستی در کارخانه تولید می شود و همچنین این پودرها در نوع فله ای هم تولید می شود که در بسته های ده و بیست کیلویی آماده و روانه بازار فروش می شود . شایان ذکر هست که پودرهای فله ای بیشتر در کشورهای همجوار از جمله عراق و افغانستان و ترکمنستان بازار خوبی در پی تقاضای زیاد مردم این کشور ها دارند.

قیمت پودر رختشویی تندیس

با توجه به اینکه در اجرای سیاست تثبیت قیمت ها در ایران و در راستای حمایت از مصرف کنندگان دولت قصد تثبیت و اعلام قیمتها را در سرلوحه کارهای خود قرار داده ولی با توجه به افزایش و کاهش قیمت ارزها و قیمت مواد اولیه نمی شود قیمتی را اعلام کرد که برای چند ماه ثبات داشته باشد ولی در حین حال می شود در تاریخ امروز در ماه اردیبهشت ۱۳۹۹قرار داریم حدود قیمت این پودر را اعلام نمائیم تا مورد توجه و استفاده خریداران محترم قرار گیرد.

قیمت به تومان نوع پودر رختشویی
۶۵۰۰۰ پودر رختشویی دستی ۵۰۰ گرمی
۷۵۰۰۰ پودر رختشویی ماشینی ۵۰۰ گرمی
۴۲۰۰۰ پودر رختشویی دستی فله ۱۰ کیلویی
۵۲۰۰۰ پودر رختشویی ماشینی فله ۱۰ کیلویی

مرکز فروش پودر تندیس

در ایران مراکز فروش فراوانی هستند که در فروش مواد شوینده مخصوصا پودرهای لباسشویی ماشینی و دستی تندیس مشغول به فعالیت می باشند. ولی در این میان برقراری ارتباط با مراکز فروش و نمایندگی ها و کارخانه تندیس بسیار مهم می باشد و اینکه خریداران بتوانند بصورت دست اول و با قیمت ارزانتر نسبت به خرید پودر های لباسشویی تندیس اقدام خود را عملی نمایند و در این حوزه عمل با خرید بی واسطه و از نمایندگی و خود کارخانه توانایی رقابت خود را بالا برده و در بازار حرفی برای گفتن داشته باشند.

حمل و نقل پودر تندیس

اولین گزینه ای که بعد از خرید مواد شوینده در ذهن خریداران متبادر می شود حمل و نقل و چگونگی  بارگیری و باربری و هزینه حمل و نقل می باشد که مطالعه و محاسبه این مورد بسیار برای خریداران حیاتی و مهم می باشد که در صورت تهیه و تامین خودرو با هزینه های کمتر منجر خواهد شد به رسیدن کالا با قیمت نازل تر به دست مشتری و احساس رضایتمندی و اشتیاق بیشتر برای خرید مجدد.

شرکت تندیس با عقد قرارداد های کاری و حمل با کامیون های مدرن با شرکت های حمل و نقل سراسری بستری را فراهم نموده است تا در سایه اطمینان و امنیت و بیمه نامه های صادر شده تمامی بارهای این شرکت در کوتاه ترین زمان و به بهترین شکل بارگیری شده و با حداقل هزینه از مبدا شرکت تندیس به مقصد مورد نظر مشتریان ارسال شود.

شرکت تندیس اولویت کاری خود و مجموعه پائین دست خود را بر مشتری مداری نهاده و رضایت مشتری حرف اول شرکت می باشد.

صادرات انواع پودرهای تندیس

در میان برند های مختلف و بسیاری از شرکت هایی که کار تولید پودر و صادرات آن را سایر کشورها را انجام میدهند شرکت تندیس از جمله خوش نام ترین و بهترین یرند هایی هست که همزمان با داشتن محصولات بروز و با کیفیت دارای نعهد کاری و مسئولیت در قبال خریداران خود می باشد که سعی مجموعه در این است که بهترین محصول را با مناسب ترین قیمت به مشتریان عرضه نماید.

در خصوص صادرات پودرلباسشویی تندیس بایستی این نکته را خاطر نشان کرد که پودرهای شرکت تندیس دارای اکتیو های مختلفی هست که با توجه به درخواست و تقاضای مشتریان از مرز های مختلف به کشورهای متقاضیصادر می شود.

اکتیو های پودرهای لباسشویی تندیس :

  • پودر لباسشویی دستی اکتیو ۸ مناسب برای صادرات از مرزهای جنوبی عراق و کل مرز های افغانستان وترکمنستان
  • پودر لباسشویی دستی اکتیو ۱۰ مناسب برای صادرات از مرزهای مرکزی عراق و کل مرز های افغانستان وترکمنستان
  • پودر لباسشویی دستی اکتیو ۱۲ مناسب برای صادرات از مرزهای شمالی عراق و کل مرز های افغانستان وترکمنستان و قطر و عمان

درباره کیفیت پودرهای صادراتی

همانگونه که در مباحث فوق اشاره گردید برای صادرات پودر لباسشویی دستی به کشورهای دیگر ما شاهد تولید و فروش پودرهای لباسشویی از اکتیو ۸ تا ۱۲ هستیم.

آیا میدانید اکتیو پودرهای لباسشویی تندیس چیست و نشان دهنده چه مواردی هست؟

اکتیو در پودرهای لباسشویی نشان دهنده قدرت پاک کنندگی و تمیز کنندگی پودر و کیفیت محصول می باشد و هر چقدر اکتیو پودر لباسشویی بالاتر باشد آن پودر دارای کیفیت بالاتر و قدرت عملکرد بیشتری خواهد بود.

در راستای همین موضوع پودر اکتیو ۸ دارای قیمت پائینتری نسبت به اکتیو ۱۰ و اکتیو ۱۰ هم قیمت کمتری نسبت به پودر اکتیو ۱۲ تندیس دارد.

قیمت صادراتی پودر لباسشویی تندیس

اشاره ای شد به پودرهای لباسشویی دستی تندیس که دارای اکتیو های مختلف و کیفیت های متنوع با توجه به درخواست ها و مرزهای کشورهای مختلف هست که با فرمولاسیون های خاص به فروش می رسند.

قیمت پودرهای لباسشویی تندیس که صادر می شوند به قرار زیر می باشد:

  1. پودر لباسشویی دستی تندیس اکتیو ۸ کیلویی ۳۵۰۰ تومان
  2. پودر لباسشویی دستی تندیس اکتیو ۱۰ کیلویی ۳۶۰۰تومان
  3. پودر لباسشویی دستی تندیس اکتیو ۱۲ کیلویی ۴۰۰۰تومان

شایان ذکر هست با توجه به نوسانات قیمتی که همیشه و در حالت های مختلف اقتصادی با آنها روبرو هستیم قیمت ها فوق الذکر در اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ به این قرار است و احتمال تغییر آن در آینده وحود خواهد داشت به همین دلیل شما خریداران محترم در زمان خرید حتما استعلام قیمت را از مشاوران فروش ما داشته باشید تا بصورت مطمئن تری خرید و صادرات کالا را داشته باشید.

صادرات پودرلباسشویی دستی به عراق

در مباحث و اشارات قبل به این موضوع اشاره گردید که سه نوع پودر لباسشویی با اکتیو های متفاوت و متغیر از طریق مرزهای چند گانه به کشور عراق صادر می شود. در اینجا می خواهیم اشاره ای به این موضوع داشته باشیم تا شما گرامیان با اطلاعات کافی خرید خود را صورت داده و اقدام به صادرات نمائید.

  • مناطق شمالی عراق که بیشتر کرد نشین هستند از لحاظ اقتصادی در وضع خوبی هستند و درآمد ها و سرمایه زیاد تری نسبت به سایر مناطق کشور عراق دارند به همین دلیل اجناس و کالاها و خدماتی که از کشورهای مختلف و از جمله ایران به این کشور صادر می شود بایستی دارای استاندارد های بالاتر و کیفیت های بیشتری خواهند بود.به همین جهت در مرز های واقع شده در شمال ایران و عراق گمرگ این مناطق اجازه ورود پودرهای لباسشویی دستی با اکتیو های کمتر از ۱۲ را نمی دهند و بنوعی باید پودرهای با کیفیت تر و گران تر از طریق مرزهای شمالی وارد کشور عراق شود.
  • مناطق مرکزی عراق در قسمت متوسط نشین و طبقه میانی عراق هستند و کالاها و خدمتی که دارای کیفیت متوسط هستن از طریق مرز های میانی و تائید گمرک وارد این کشور می شود
  • در تهایت مرزهای جنوبی شامل چزابه و شلمچه می باشد که کالاهایی که دارای کیفیت متوسط و نه کم و با قیمت ارزانتر نسبت به دیگر پودرها از این طریق وارد کشور دوست و همسایه عراق خواهد شد.
محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *