مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش عمده پودر لباسشویی ارزان قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

ترکیبات مازاد پودرهای لباسشویینگهداری ماشین با پودر لباسشویی ارزانمشکلات پودر لباسشویی ارزانفروش پودر لباسشویی ارزان

فروش عمده پودر لباسشویی ارزان در بسیاری از مراکز فروش دارای سود خوبی می باشد.در بسیاری از موارد، ما متوجه می شویم که پس از شستن لباس زیر، لباس زیر سفید تر می شود. به نظر می رسد که مواد شوینده  این کار را می کند! در واقع، بسیاری از محصولات پاک کننده، یک عامل سفید کننده فلورسنت را اضافه می کنند تا پس از تمیز کردن لباس ها روشن و پاک شوند و به نظر می رسد بسیار سفید است.

ترکیبات مازاد پودرهای لباسشویی

یک عامل سفید کننده فلورسنت خوب یک نوع محصول است که قادر به جذب نور UV است و می تواند به رنگ سفید رنگ روشن تر و سفید تر ارائه دهد. ترکیباتی سفید کننده پس از وارد شدن به بدن، به آسانی از بین نمی روند بلکه به سرعت با پروتئین بدن ترکیب می شود و دشوار است که به خارج از بدن حرکت نماید به طوری که هیچ شکی نیست که آن ترکیب ایجاد نارسایی کبدی را افزایش می دهد ، و مستعد ابتلا به تحریک ماده فلورسنت بر روی پوست انسان است.

بعضی افراد فکر می کنند که سفید کردن لباس ها  بعد از شستشو لازم است جداگانه انجام شود ، در حالی که این یک سوء تفاهم کامل است.کسانی که وسواس زیادی دارند اغلب فکر می کنند که شستشوی ساده به اندازه کافی تمیز را ایجاد نمیکند و تمایل دارند بعد از شستشوی مواد ضد عفونی استفاده کنند. همچنین آنها از ضد عفونی کننده برای ضد عفونی لباس خود استفاده می کنند.هر چند ضدعفونی کننده می تواند باکتری ها را از بین ببردولی با توجه به اجزای اصلی آن هیپوکلریت و اکسیدان های قوی برای پوست شما مضر هستند.آسیب به پوست را نمی تواند نادیده گرفت و باید در قبال آن واکنش نشان داد.

نگهداری ماشین با پودر لباسشویی ارزان

محصولات شستشوی ارائه شده توسط  شرکت عملکرد خوبی را در هر دو بخش تمیز کردن و محافظت از پوست دارد. علاوه بر این، قیمت پودر شستشو نیز بسیار رقابتی است.

هنگام شستن با ماشین لباسشویی لکه ها و چربیها در شکاف غلتک انباشته می شوند. بعد از استفاده از ماشین لباسشویی، باید غلتک را شستشو داده و با آب تمیز فیلتر کنید و یک فنجان سرکه سفید را به آب اضافه کنید تا مواد شوینده باقی مانده را پاک کنید.

اگر خط لوله تخلیه را نادیده بگیرد و تخلیه صورت نگیرد  لوله تخلیه رسوب از ماشین لباسشویی مسدود می شود و نه تنها انرژی مصرف برق زیاد می شود بلکه تاثیر شستشو را نیز تحت تاثیر قرار می دهد و رسوبات خطرناک جذب لباس شده و خطر بزرگ برای زندگی انسان ها را ایجاد می کند.

مشکلات پودر لباسشویی ارزان

این تحقیق نشان می دهد که مواد شوینده های رایج برای کبد انسان مضر است. سورفکتانت های استفاده شده در فرمول شوینده ها کشف شده است که باعث نازک شدن پوست می شود و پوست را خشن می کند و در حال حاضر به عنوان یک مزاحم عمومی برای محیط زیست محسوب می شود. علاوه بر جذب آب، مواد قلیایی موجود در پودر شستشوی قدرتمند نیز می توانند غشای سلولی انسان را از بین ببرند و دژنراسیون پروتئین بافت را از بین ببرند. رایحه های مصنوعی زیادی هم در پودر شست و شو معطر وجود دارد. کلر آلی و عامل فلورسنت موجود در پودر شستشوی سفید کننده، مواد سمی هستند که می توانند در بدن جمع شوند و باعث صدمه به سلامتی شوند.

بسیاری از پودر های شستشو در بازار، برخی از مواد جدید را اضافه کرده اند و عملکرد شستشوی بیشتر و قوی تر دارند. این مواد تشکیل دهنده عمدتا شامل سورفکتانت، لوسیون کمک، تثبیت کننده، عامل سفید کننده، جوهر و آنزیم و غیره، برای رسیدن به هدف از راه حل آسان، پاکیزگی، نرم شدن، فوم، جلوگیری از الکترواستاتیک و غیره است. اما چیزهای بیشتری اضافه شده است به پودر شستشو، و برای سلامتی ما خوب نیست.

فروش پودر لباسشویی ارزان

هر چند استفاده زیاد از مواد شوینده برای مواردی برای انسان مضرر هست و به محیط زیست نیز تاثیر منفی دارد ولی استفاده از آنها گریز ناپذیر می باشد و فروش پودرهای لباسشویی از کسب و کارهای رایج در ایران و دیگر کشورها می باشد.فروش پودرهای لباسشویی ارزان در این بین بازار بسیار خوبی دارد و نسبت به پودرهای گرانتر فروش ها و سودهای بیشتری دارد که مورد توجه همگان می باشد.

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *