مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کنسانتره مایع ظرفشویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کنسانتره چیستکنسانتره مایع ظرف شوییکاربرد کنسانترهمزایای کنسانتره ظرف شوییکارگاه های استفاده کننده از کنسانتره

در بازار امروز که یکی از پر مصرف ترین مواد شوینده ریکا دست هست کنسانتره مایع ظرفشویی تولید شده در کارخانه مواد اولیه انواع شوینده یکی از راهکار هایی هست که باعث راحتی کار تولید کنندگان این نوع. شوینده شده است.

کنسانتره چیست

کنسانتره در کل به ماده ای گفته می شود که بصورت مایع غلیظ شده تهیه شده هست و در انواع کنسانتره های مواد مختلف در کارخانه های تولیدی یافت می شود که به حالت چند برابر غلیظ شده و با مخلوط کردن آب به آن به محصول نهایی چند برابر خواهیم رسید.

کنسانتره مایع ظرف شویی

همانطور که گفته شد کنسانتره مایعی غلیظ شده است که توسط کارخانه های تولید مواد اولیه تهیه و برای فراوری در کارخانه ها و کارگاه های کوچک توزیع می شود. کنسانتره مایع ظرفشویی در واحد هایی که تولید می شود برای فراوری بطوری آماده می شود که کافی هست به مقدار ۲ برابر میزان کنسانتره مایع ظرفشویی به آن آب افزوده شود تا مایع ظرفشویی با غلظت مناسب آماده مصرف شود.

کاربرد کنسانتره

آیا دوست دارید بدانید کنسانتره مایع ظرفشویی در کجا ها و چه صنایعی کاربرد دارد؟
بهتر برای تشریح موضوع به این نکات توجه داشته باشیم که برای تولید مایع ظرف و مهیا شدن آن برای پر کردن داخل بطری های تعبیه شده مراحل زیاد و سختی باید طی شود و با ترکیب مواد اولیه با فرمول های سخت و داشتن آزمایشگاه های پیشرفته منجر به تولید مایع ظرف استاندارد شود. ولی در کنسانتره مایع ظرفشویی این موارد دیگر لازم نیست و فقط با افزودن آب به آن محصول شوینده نهایی آماده پر کردن در بطری و فروش در بازار است.

مزایای کنسانتره ظرف شویی

میخواهیم به مزایایی که در خرید و فروش کنسانتره مایع ظرف وجود دارد بپردازیم تا شناختمان نسبت به این حوزه کاری افزایش یافته و با علم بیشتری به خرید و فروش و فرآوری آن بپردازیم و بتوانیم مشتریان خود در این زمینه را بهتر راهنمایی کرده و باعث ایجاد سهولت امر تولید و فروش بیشتر کالا شویم.
* تولید مایع ظرفشویی با غلظت بیشتر
* تولید محصول استاندارد توسط کارخانه بزرگ تولید کننده
* عدم نیاز به دستگاه ها و تجهیزات برای انجام مراحل تولید
* خرید آسان کنسانتره و فراوری سریع آن

کارگاه های استفاده کننده از کنسانتره

در سراسر کشور کارگاه های بزرگ و کوچک زیادی هستند که با در اختیار داشتن فضایی مختص خود که با توجه به توان مالی در اختیار گرفته اند مشغول تولید مایع ظرف در حجم کارگاهی و فروش آن در بازار هستند. ما با شناسایی و بررسی این دسته از کارگاه ها میتوانیم آنها را شناسایی کرده و با دادن مشاوره رایگان بابت خرید این کنسانتره و راحتی و سهولت در تولید آن باعث راحتی کار تولید آنها شویم که این امر موجب ایجاد اشتغال بیشتر نیز خواهد شد.

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *