مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه مایع ظرفشویی در قم

آنچه در این مقاله می خوانید...

مایع ظرفشوییتفاوت مایع ظرفشویی گالنی و کوچکمزیت های خرید مایعات ظرفشویی گالنیمصارف مایع ظرفشوییمایع ظرفشوییمایع ظرفشویی در قماقسام متنوع مایعات ظرفشوییمایع ظرفشوییکارخانه مایع ظرفشویی پاکالمایع ظرفشوییکارخانه مایع ظرفشویی در قمصادرات مایع ظرفشویی
مایع ظرفشویی ۴لیتری

کارخانه مایع ظرفشویی در قم در هر کشور، استان و یا هر شهر و روستایی مورد مصرف دارد و شهری و روستایی نمی شناسد. اگر مایل هستید که در خرید و فروش مایع ظرفشویی وارد شوید از مشاوره رایگان همکاران ما می توانید بهره ببرید.

مایع ظرفشویی

تفاوت مایع ظرفشویی گالنی و کوچک

تفاوت اصلی بین مایعات ظرفشویی گالنی و کوچک، مربوط به حجم مایعات ظرفشویی در درون بسته‌بندی است. مایعات ظرفشویی گالنی در بسته‌بندی بسیار بزرگتر، معمولاً حجم ۵ لیتری یا بیشتر دارند، در حالی که مایعات ظرفشویی کوچک در بسته‌بندی کوچکتر، معمولاً حجم ۵۰۰ میلی لیتر تا ۱ لیتر دارد.

پس از حجم، دیگر تفاوت‌ مایعات ظرفشویی گالنی و کوچک،  استفاده صنعتی از مایعات ظرفشویی گالنی معمولاً برای استفاده صنعتی، در سازمان‌ها و مجتمع‌های بزرگ می باشد.

مزیت های خرید مایعات ظرفشویی گالنی

خرید مایعات ظرفشویی گالنی برای مصرف کنندگان زیادی از مزیت‌هایی برخوردار است که به شرح زیر می‌باشد:

۱- صرفه‌جویی در هزینه: خرید مایعات ظرفشویی گالنی نسبت به خرید مایعات ظرفشویی کوچک، به دلیل بسته‌بندی بزرگتر باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های مصرف کنندگان می‌شود.

۲- کارایی بیشتر: در بخش‌های فرآیندی صنعتی و نیز پذیرایی‌ها، حجم بیشتر مایعات ظرفشویی گالنی باعث استفاده بیشتر و کارایی بالاتر محصول می‌شود.

۳- کاهش تعداد بارهای حمل و نقل: بسته‌بندی بزرگتر مایعات ظرفشویی گالنی، به معنای کاهش تعداد بارهای حمل و نقل هنگام تحویل محصول به مشتریان است که باعث کاهش هزیته های مازاد خواهد شد.

مصارف مایع ظرفشویی

موارد مصرف مایعات ظرفشویی در تمام منازل ایرانیان و همچنین رستوران ها و هتلها و تمام ارگانها و سازمانهایی که دارای سکونت افراد هستند مانند پادگان ها می باشد. البته مایعات ظرفشویی از بطری های ۷۰۰ گرم گرفته تا گالن های ۲۰ لیتری و بالک های یک تنی از طرف خریداران و مشتریان و مصرف کنندکان با عنایت به موارد و ارگان هایی که در بالا اشاره شد خریداری و مصرف می شود.
این مورد مصرف به شهر و منطقه خاصی محدود نمی شود بلکه در هر نقطه و مکانی که مورد سکونت نیروی انسانی هست خرید عمده و مصرف آن وجود دارد و این خرید و مصرف دائمی و همیشگی هست.

مایع ظرفشویی

مایع ظرفشویی در قم

یکی از مقاصد و شهرهایی که حجم زیادی از مایعات ظرفشویی را در قالب های مختلف خریداری می نماید جایی نیست جز شهر مقدس قم که یکی از مقاصد پر طرفدار ایرانیان برای سفر زیارتی و تجاری به این شهر خواهد بود که شهر قم را تبدیل به یکی از مقاصد پر مسافر در ایران نموده است. با در نظر گرفتن مسافر پذیر بودن این شهر مشاغل و کار و کاسبی های زیادی در کنار آن ایجاد خواهد شد که کمک شایانی به رشد شهر قم خواهد کرد.
با توجه به حجم بالای مسافران زیارتی قم بخصوص میزان استفاده از مایع ظرفشویی در اماکن هتلی و رستوران ها بشدت در حال افزایش هست.

اقسام متنوع مایعات ظرفشویی

مایعات ظرفشویی از انواع متنوعی تشکیل شده است که برای تمیز کردن ظروف آشپزخانه استفاده می‌شوند. برخی از انواع مایعات ظرفشویی عبارتند از:

  1.  مایعات ظرفشویی معمولی: این نوع مایع ظرفشویی با حفظ خواص شستشویی و تمیزکاری، توسط بیشتر کارخانه‌های تولید مایعات ظرفشویی به بازار ارائه می‌شود.
  2.  مایعات ظرفشویی ضد باکتری: این نوع مایعات ظرفشویی شامل مواد ضد باکتری بوده که به دلیل توانایی حذف باکتری‌های موجود بر روی ظرف، مناسب استفاده در محیط‌هایی همچون آشپزخانه‌های صنعتی، بیمارستان‌ها و رستوران‌ها است.
  3.  مایعات ظرفشویی برای کودکان: این نوع مایع ظرفشویی حاوی مواد نرم‌کننده است که می‌تواند برای شستشوی ظروف با کثیفی کم و ظروف کودکان مورد استفاده قرار گیرد.
  4. مایعات ظرفشویی خالص کننده: این نوع مایعات ظرفشویی به علت داشتن خواص خالص کننده، برای شستشوی ظروفی که روغنی شده اند مناسب است.
  5. مایعات ظرفشویی آلوئه ورا: این نوع مایعات ظرفشویی حاوی عصاره آلوئه ورا است که می‌تواند به نرمی پوست بینجامد.

مایع ظرفشویی

کارخانه مایع ظرفشویی پاکال

با توجه به مطالب فوق که شهر قم را به یکی از مهمترین شهرهای ایران از بابت مسافر پذیر بودن نموده و لزوم تامین انواع کالا ها در این شهر بیشتر شده است مدیران شهری بر آن شدند تا با کمک به احداث کارخانه های تولید مایع ظرفشویی به تامین ارزان این شوینده و تولید اشتغال را باعث شوند که کارخانه مایعات ظرفشویی یکی از این کارخانه هاست.

مایع ظرفشویی

کارخانه مایع ظرفشویی در قم

همانگونه که در مطالب بالا اشاره گردید تولید و ساخت و عرضه مایعات ظرفشویی در احجام مختلف ریز تا درشت و اوزان سبک تا سنگین با عنایت به موارد مصرف خریداران توسط کارخانه بزرگ مایعات شوینده در قم انجام می گیرد که طی چندین سال گذشته شهر قم را به قطب تولید مایعات ظرفشویی کرده است.

صادرات مایع ظرفشویی

صادرات مایعات ظرفشویی به سایر کشورها، از مزیت های قابل قبولی برای تولید کنندگان مایعات ظرفشویی به حساب می آید. برای شروع فعالیت صادراتی، لازم است تمامی مراحل زیر رعایت شود:

  1. بررسی بازار: برای صادرات مایعات ظرفشویی به دیگر کشورها، باید بهترین تولیدکنندگان و توزیع کنندگان این محصول در کشور مقصد شناسایی شود و شرایط بازار، نیازهای مصرف کنندگان و قیمت را بررسی کرد.
  2.  رعایت دستورالعمل‌های محلی: برای صادرات به صورت صحیح و حساب شده بایستی تمامی موازین قانونی مد نظر تولید کنندگان قرار گیرد. همچنین  باید دستورالعمل‌های محلی و قوانین بهداشتی و دستورالعمل‌های مربوط به صادرات کالاها را رعایت کرد.
  3.  گواهینامه: برای صادرات، باید گواهینامه‌هایی مانند گواهی نامه مطابقت فنی محصول، گواهی سلامت، گواهی محیط زیست و گواهی کیفیت دریافت کرد.
  4. بسته‌بندی: بسته‌بندی مناسب، یکی از عوامل مهم در صادرات محسوب می شود. لیبل چاپ شده در روی محصول به کیفیت مرغوب و نوع بسته بندی کمک خواهد نمود. برای خرید در حوزه صادرات باید بسته بندی زیبا و مشتری پسند باشد.
محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *