مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

محمدرضا اعلمی صادر کننده مواد شوینده

آنچه در این مقاله می خوانید...

محمدرضا اعلمیمحمدرضا اعلمی مدیر صادرات شویندهمحمدرضا اعلمیبازاریابی و صادرات مواد شوینده شرکت پاکال محمدرضا اعلمی
محمدرضا اعلمی

محمدرضا اعلمی در حال حاضر به عنوان مدیر شرکت پاکال در حوزه مواد شوینده فعالیت خود را گسترش داده است. این مجموعه در طی سالیان اخیر طی اهداف مشخصی  به مقوله صادرات مواد شوینده با الویت بیشتری نگاه نموده است.

محمدرضا اعلمی

محمدرضا اعلمی مدیر صادرات شوینده

از آنجایی که کشور ما مزایا و الویت های بی شماری در تولید و ساخت انواع مواد شوینده را دارد. می توان از این موضوع به نحو احسن برای تبدیل کردن ایران به قطب تولید شوینده در خاور میانه استفاده نمود. شرکت شوینده پاکال نیز در همین راستا با مدیریت جناب آقای محمدرضا اعلمی و راهبرهای علمی و تخصصی ایشان توانسته طی ۱۰ سال اخیر در زمره صادر کنندگان موفق حوزه شوینده معرفی گردد.

شناخت خوب و کامل و تخصصی ایشان در این حوزه مقدمات تبدیل شده به صادر کننده نمونه کشوری را برای این مجموعه فراهم نموده است. چرا که به جهت پیدا نمودن بازار صادرات و مشتریان صادراتی تخصص ویژه ای مورد نیاز هست. این شاخصه مهم و اساسی به واسطه حضور پر رنگ مدیریت شرکت محقق شده است.

محمدرضا اعلمی

بازاریابی و صادرات مواد شوینده شرکت پاکال محمدرضا اعلمی

همواره در هر کشوری مقوله صادرات از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. کشور ایران نیز از این قائده مستثنی نیست. شرکت های بی شماری در ایران وجود دارند که مشغول فعالیت تولید هستند. ولی آیا تمامی آنها در موضوع شناخت بازار صادرات و پیدا نمودن مشتری در سایر کشورها موفق بوده اند؟

مطمئنا در این بین با بررسی اجاملی موضوع می توان به این مورد پی برد که هر چند تعداد این شرکتها زیاد هستند. ولی تعداد شرکت هایی که در امر صادرات شوینده موفق بوده اند شاید به تعداد انگشتان دو دست برسد.

شوینده هایی که از طرف شرکت های تولیدی ایرانی به کشورهای دیگر صادر می شوند می تواند بسیار متفاوت باشد. از انواع پودرهای لباسشویی گرفته تا انواع مایعات شوینده و صابون های حمام. برای خرید و فروش این شوینده ها با واحد صادرات این شرکت ارتباطی را برقرار نمائید.

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *