مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

محصولات شوینده کارخانه تندیس

آنچه در این مقاله می خوانید...

محصولات شوینده پودری کارخانه تندیس مایع ظرفشویی تندیسمایع ظرفشویی بهریزمحصولات شوینده مایع سفید کننده تندیس مایع سفید کننده بهریز مایع جرم گیر تندیس مایع جرم گیر بهریزمایع لباسشویی رنگین شوی تندیسمایع لباسشویی مشکین شوی تندیس مایع شیشه شوی تندیس مایع ضد عفونی کننده تندیسشامپو سر بهریز مایع دستشویی تندیسمایع دستشویی بهریز مایع چند منظوره تندیس
محصولات شوینده

محصولات شوینده کارخانه تندیس از جذاب ترین محصولاتی هست که در عرصه خرید و فروش شوینده در داخل ایران و حوزه صادرات آن دارای رقابت تنگاتنگی با سایر رقبای تولید کننده هست که خوشبختانه طی چندین سال قبل گوی سبقت را از رقبا ربوده است.

محصولات شوینده پودری کارخانه تندیس

*پودر لباسشویی دستی تندیس : پودر لباسشویی دستی تندیس در داخل جعبه های ۵۰۰ گرم و کیسه های ۱۰ کیلو و ۲۰ کیلویی تولید و بفروش می رسند که پودر های کیسه ای بیشتر برای صادرات به سایر کشورها می باشد. پاکت های ۵۰۰ گرم هم در داخل کشور فروش دارند و هم برای صادرات می باشند ولی بیشتر حجم فروش پودرهای ۵۰۰ گرم برای بازار داخل کشور هست.

* پودر لباسشویی ماشینی تندیس : پودر لباسشویی ماشینی تندیس در داخل جعبه های ۵۰۰ گرم و کیسه های ۱۰ کیلو و ۲۰ کیلویی تولید و بفروش می رسند که پودر های کیسه ای بیشتر برای صادرات به سایر کشورها می باشد. پاکت های ۵۰۰ گرم هم در داخل کشور فروش دارند و هم برای صادرات می باشند ولی بیشتر حجم فروش پودرهای ۵۰۰ گرم برای بازار داخل کشور هست.

محصولات شوینده

 مایع ظرفشویی تندیس

مایع ظرفشویی تندیس در اوزان مختلف ۷۰۰گرم، ۷۵۰گرم، ۱۰۰۰ گرم و ۳۷۵۰ گرم تولید می شود که این تولیدات در طرح های متنوع که شامل طرح پریل و طرح اوه استوانه ای می باشد تولید و روانه بازار های فروش داخلی و صادراتی خواهد شد.

مایع ظرفشویی بهریز

مایع ظرفشویی بهریز در اوزان مختلف ۷۰۰گرم، ۱۰۰۰ گرم و ۳۳۰۰ گرم تولید می شود که مایع ۱۰۰۰ گرم بهریز در طرح جام تولید و روانه بازار های فروش داخلی و صادراتی خواهد شد.

محصولات شوینده

 مایع سفید کننده تندیس

مایع سفید کننده تندیس که از بهترین مواد اولیه تولید شده است در بطری های ۱۰۰۰ گرم و ۳۰۰۰ گرم تولید و راهی مراکز فروش داخلی و خارجی خواهد گردید. مایع سفید کننده تندیس دارای رایحه های خوشبو می باشد که از آنها به عنوان مایع سفید کننده معطر نام برده می شود.

 مایع سفید کننده بهریز

یکی دیگر از محصولات شوینده تندیس مایع سفید کننده بهریز که از مرغوب ترین مواد اولیه تولید شده است در بطری های ۱۰۰۰ گرم و ۳۰۰۰ گرم تولید و راهی مراکز فروش داخلی و خارجی خواهد گردید. این مایع سفید کننده عطر و بوی خاصی ندارد و ساده می باشد.

 مایع جرم گیر تندیس

مایع جرم گیر تندیس که از بهترین مواد اولیه تولید شده است در بطری های ۱۰۰۰ گرم و ۳۰۰۰ گرم تولید و راهی مراکز فروش داخلی و خارجی خواهد گردید. مایع جرم گیر تندیس دارای رایحه های خوشبو می باشد که از آنها به عنوان مایع جرم گیر معطر نام برده می شود.

 مایع جرم گیر بهریز

از دیگر محصولات شوینده تندیس مایع جرم گیر بهریزکه از بهترین مواد اولیه برای از بین بردن جرم سطوح تولید شده است در بطری های ۱۰۰۰ گرم و ۳۰۰۰ گرم تولید و راهی مراکز فروش داخلی و خارجی خواهد گردید. مایع جرم گیر بهریز عطر و بوی خاصی ندارد و ساده می باشد.

مایع لباسشویی رنگین شوی تندیس

در راستای پیشرفت های صورت گرفته در جهت ماشینی شدن زندگی انسانها استفاده از ماشین لباسشویی بشدت گسترش یافته و شستشوی لباس های سفید و رنگی با مایع لباسشویی رنگین شوی در حال بیشتر شدن است و با توجه به کیفیت شستشو با آن خرید و فروش این شوینده به شغلی جذاب تبدیل شده است. مایع لباسشویی رنگین شوی تندیس در بطری های یک لیتری تولید می شود.

مایع لباسشویی مشکین شوی تندیس

در راستای پیشرفت های صورت گرفته در جهت ماشینی شدن زندگی انسانها استفاده از ماشین لباسشویی بشدت گسترش یافته و شستشوی لباس های تیره و مشکی با مایع لباسشویی مشکین شوی در حال بیشتر شدن است و با توجه به کیفیت شستشو با آن خرید و فروش این شوینده به شغلی جذاب تبدیل شده است. مایع لباسشویی مشکین شوی تندیس در بطری های یک لیتری تولید می شود.

 مایع شیشه شوی تندیس

برای تمیز کردن شیشه ها و انواع آئینه ها استفاده از مایع شیشه پاک کن تندیس را به شما پیشنهاد می کنیم که در بطری های ۵۰۰ سی سی تولید می شود.

 مایع ضد عفونی کننده تندیس

برای از بین بردن انواع ویروس از مایع ضد عفونی کننده ۵۰۰ گرم تندیس استفاده بهینه ای خواهد شد.

شامپو سر بهریز

کارخانه تندیس شامپو های موی سر را با عصاره های بابونه و صدر در بطری های ۳۰۰ گرمی و بسته بندی شیک تولید نموده که به همراه شستشوی مو آنها را تقویت نیز خواهد نمود.

 مایع دستشویی تندیس

مایعات دستشویی تندیس در بطری های ۵۰۰ گرم و ۳۷۵۰ گرم و در رایحه های متنوع و خوشبو تولید و برای مصرف راهی بازار های خرید و فروش می شود.

مایع دستشویی بهریز

مایعات دستشویی بهریز در بطری ۳۳۰۰ گرم و در رایحه های متنوع و خوشبو تولید و برای مصرف راهی بازار های خرید و فروش می شود.

 مایع چند منظوره تندیس

برای تمیز نمودن سطوح مختلف در آشپزخانه و برای تمیز کردن سینک و انواع شیر آلات و کابینت و اجاق های گاز بهترین گزینه مایع چند منظوره تندیس هست که با بهترین کیفیت تمام چربی ها و آلودگی ها را از سطوح مذکور پاک و تمیز می کند . این اسپری در وزن ۵۰۰ گرم می باشد.

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *