مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مایع ضد عفونی کننده کرونا

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویروس چیستویروس کرونا چیستمحلول ضد عفونی کننده کروناژل ضد عفونی کننده کرونافروش مایع ضد عفونی کننده کرونا

مایع ضد عفونی کننده کرونا که جدیدا و با انتشار این ویروس نوپدید تولید شده است بسیار پر تقاضا شده و مورد مصرف فراوانی را امروزه روز دارد.

انواع ویروسهای موحجود در طبیعت که از قبل نیز در جهان وجود داشته اند از قبیل سارس و آنفولانزا و … که برای از بین بردن محیط خانه ها و ادارات و از بین بردن سطوح و دست ها از انواع ویروس ها محتاج به یک محلول ضد عفونی کننده قوی و با کیفیت خوب هستیم.

ما شما را کمک خواهیم کرد تا به محلول ضد عفونی کننده مناسب خود دست یابید.

ویروس چیست

ویروس ها از قدیم الایام نیز در طبیعت وجود داشته اند ولی با این جزئیاتی که امروزشناخته شده اند و ساختمان مولکولی و ژنوم آنها مورد بررسی و مطالعه و شناخته شده است نبوده است.

در ایام قدیم از میکروب و ویروس ها چون شناختی نداشتند از آنها با عنوان کثیفی و حرام ومکروه و غیره نام برده می شد تا مردم به سمت این مواد و علائم نروند تا دچار بیماری و مریضی نشوند.

ویروس موجود جاندار و یا غیر جانداری هست که دارای سایز خیلی ریزی هست که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیست و بایستی طی مشاهدات دقیق و با میکروسکوپ آنها را دید. در برخی از موارد ویروس ها زنده نیستند و در قالب یک نوع لیپید و یا چربی جهش ژنتیکی یافته و از حیوانات به انسان انتقال می یابدو موجبات بیماری و کشتار سریع و فراوان انسان ها می شود.

Cleaning the Work Surface

ویروس کرونا چیست

کرونا ویروس جدید (CoV) نوعی جدید از ویروس است.

بیماری ایجاد شده با ویروس کرونا که به آن بیماری کرونا ۲۰۱۹ (COVID-19) می‌گویند، اولین بار در ووهان چین شناسایی شد. CO مخفف کرونا، VI مخفف ویروس و D  به معنی بیماری (در انگلیسی). قبلاً به این بیماری «کروناویروس جدید ۲۰۱۹» یا «nCoV-2019» می‌گفتند.

ویروس COVID-19 ویروس جدیدی بوده و به خانواده ویروس‌هایی همچون سارس (سندروم تنفسی حاد) و سایر سرماخوردگی‌های معمولی مرتبط است.

محلول ضد عفونی کننده کرونا

باید این نکته را خاطر نشان کرد که اکثریت مصرف کنندگان تمایل به مصرف ضد عفونی کننده ها در نوع محلول و مایع ان را دارند که بر همین اساس شرکت تندیس برآن شد تا شیوع ویروس ها و مخصوصا ویروس مرگبار کرونا را جدی گرفته و با درخواست هایی که از طرف مقامات اجرایی مطرح شد اقدامات فوری را برای ساخت و تولید مایع ضد عفونی کننده کرونا را در دستور کار قرار داده و با فوریت هر چه تمامتر تولید و عرضه این محصول را شروع نماید.

ژل ضد عفونی کننده کرونا

آیا میدانید ژل ضد عفونی کننده همان مایع ضد عفونی کننده هست ولی با ترکیب با ماده ای تبدیل به مایعی ژله ای می شود که مقدارغلظت آن افزایش یافته و مقدار بیشتری در بطری جا شده و بنوعی دیرتر تمام می شود.

ما در اینجا مراحلی که طی آن مایع تبدیل به ژل می شود را دنبال می کنیم:

اولین مرحله شامل تهیه یک محلول همگن است. برای این کار حلال (آّب یا الکل) و پیش ماده را باهم حل می‌کنیم تا محلول همگن آماده شود، پیش ماده در واقع ماده ایست که قرار است در  طول فرایند محصول نهایی را شکل دهد، که معمولاً شامل یون‌هایی از یک فلز یا آلکوکسیدهای فلزی می‌باشد .

دومین مرحله تبدیل یک محلول همگن به سل است . در این مرحله واکنش هیدرولیز (تجزیه به وسیله آب) صورت می‌گیرد، در واقع بر اثر این واکنش آب مولکولی را شکسته و به مولکول‌های ساده تر تبدیل می‌کند. برای تشکیل سل کمی آب به محیط واکنش اضافه می‌کنند تا واکنش هیدرولیز صورت بگیرد و ذرات ریز در حلال پراکنده شوند و تشکیل مخلوط کلوئیدی می‌دهند که عبارتست از ذرات جامد پراکنده شده در فاز حلال که به علت کوچکی ذرات جامد، قادر است برای مدت بسیار طولانی پایدار بماند و ته‌نشین نشود.

مرحله سوم تشکیل ژل می‌باشد برای این کار کافی است، محلول ساخته شده را به نوعی تحریک کرده، تا ذرات ریز پراکنده شده شروع به نوعی گردهمایی کنند، واکنش تراکم دقیقا عکس واکنش هیدرولیز است. در هیدرولیز مولکولی درشت با مصرف آب به اجزاء ساده تر تبدیل می‌شود، اما در تراکم دو مولکول ساده به هم می پیوندند و تشکیل یک مولکلول پیچیده تر را می‌دهند. بعد از این فرآیند، ژل مرطوب حاصل می‌شود حال باید به روشی حلال را از آن جدا کنیم تا ژل خشک شود و به محصول نهایی برسیم.

ما نیز با انجام مراحل فوق می توانیم مایع مورد نظر خود را به ژل تبدیل کنیم البته با داشتن امکانات آزمایشگاهی مجهز و مورد نیاز.

فروش مایع ضد عفونی کننده کرونا

این نکته نیز قابل ذکر است که مایع ضد عفونی کننده کرونا در کنار اینکه قابلیت از بین بردن این ویروس منحوس را دارد می تواند سایر ویروس های هم خانواده کرونا را از جمله ویر.س آنفولانزا را نیز نابود کرده و دست و سطوح را عاری از این ویروس های خطرناک نماید.

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *