مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت مایع دستشویی گالنی

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیست قیمت مایع دستشویی گالنینقش قیمت در خرید مایعات دستشوییفروش مایعات شوینده با قیمت ارزان از طرف شرکت پاکالمحمدرضا اعلمی مدیر فروش شوینده پاکال

برای خرید انواع مایع دستشویی خصوصاً مایع دستشویی گالنی در انواع کیفیت های مختلف می توان قیمت این شوینده را از کارخانه جویا شد و با توجه به استعلام قیمت و درخواست این کالا را ثبت نمود. قیمت این کالا می تواند نقش اساسی در میزان خرید و فروش این شوینده در بازار داشته باشد.

لیست قیمت مایع دستشویی گالنی

شرکت برای سهولت کار خرید تاجران از محصولات شوینده اقدام به تهیه لیستی از مایعات دستشویی که به صورت گالن های ۱۰ لیتری ۲۰ لیتری تولید می‌شود نموده است تا خریداران بتوانند با مشاهده محصولات در کنار قیمت آنها خریدی را با تقریب کمتر و شرایط آسانتری تهیه نمایند.
لیست قیمت مایع دستشویی در انواع گالنی:

  1. مایع دستشویی ۱۰ لیتری ۱۳۰۰۰۰ تومان
  2. مایع دستشویی ۲۰ لیتری ۲۵۰۰۰۰ تومان
  3. مایع دستشویی ۴  لیتری ۴۰۰۰۰  تومان

نقش قیمت در خرید مایعات دستشویی

معمولاً در خریدهایی که افراد حقیقی و یا اشخصاص حقوقی انجام میدهند اولین و مهمترین گزینه ای که قبل از خرید مورد توجه و دقت خریداران قرار خواهد گرفت قیمت و هزینه هست که بابت خرید کالا و یا کالاها پرداخت خواهند نمود.
می‌توان گفت قیمت کالاها و هزینه ای که بابت کالا پرداخت می شود می تواند میزان خرید کالاها را تعیین نماید و هر چقدر میزان هزینه پرداختی کمتر باشد تعداد کالاهای بیشتری را خریدار آن در سبد کالاهای خریداری شده خود خواهند یافت.
پس برای کالاهای شوینده مانند مایع دستشویی گالنی با قیمت مناسب و ارزان می‌تواند به خریداران این کمک را ارائه نماید تا بتوانند در کنار خرید کالای باکیفیت میزان بیشتری از همان کالا را خریداری نمایید.

فروش مایعات شوینده با قیمت ارزان از طرف شرکت پاکال

با توجه به مطالب ارائه شده در پاراگراف و همچنین بازار و بررسی خرید های صورت گرفته در سطح بازار طی سالیان گذشته شرکت به کار تولید کننده انواع شوینده های برتر در ایران اقدام به تولید انواع مایعات شوینده و از جمله مایع دستشویی گالنی با قیمت های مناسب نموده است.
این موضوع در راستای خدمت رسانی بهتر و رساندن کالای ایرانی با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان و متقاضیان موجود در بازار صورت گرفته است.

محمدرضا اعلمی مدیر فروش شوینده پاکال

برخی از تاجران که اقدام به خرید و توزیع انواع مواد شوینده در داخل کشور دارند و یا قصد خرید شوینده ها و صادرات آن به کشورهای دیگر را در دستور کار قرار داده‌اند تمایل دارند که بتوانند با مدیریت فروش شرکت پاکال در ارتباط باشند.
برای احترام به نظر مشتریان و پاسخگویی مستقیم مدیریت فروش به این گونه تو چهار شرکت این امکان را فراهم نموده است تا شما عزیزان بتوانید به صورت تلفنی و در ساعت اداری با آقای محمدرضا اعلمی که به عنوان مدیر فروش محصولات شرکت مشغول به فعالیت می باشد و تجارب گوناگونی در زمینه تجارت داخلی و تجارت صادراتی و جهانی دارند را ارتباط برقرار نموده و مشاورت و اطلاعات کافی را از ایشان دریافت نمایید.

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *