مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات صابون رختشویی ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

صابون رختشوییصابون ارزان قیمتصادرات صابون

از مهترین گزینه های مواد شوینده که از ایران صادر می شود صابون رختشویی در قالب ها و وزن ها و رنگ های مختلف هست که به سایر کشورهای مجاور ایران برای شستشوی البسه صادر می شود. برای اطلاع از جزئیات و نحوه خرید و صادرات صابون رختشویی ما را در ادامه دنبال نمائید.

صابون رختشویی

صابون رختشویی در شستشوی البسه بسیار پرکاربرد بوده و توسط خانم های خانه دار مصارف زیادی دارد. صابون رختشویی در بازار دارای انواع گوناگون با برند های متفاوت و اسانس های گوناگون و وزن های مختلف هست.

صابون های رختشویی همزمان با اینکه در کل مناطق ایران مورد استفاده دارد با توجه به سلیقه و امکاناتی که مردم مناظق مختلف دارند در جنوب کشور و حاشیه ایران با توجه به نبود امکانات شسشتو با ماشین بیشتر مردم شستشو با دست را در دستور کار خود قرار می دهند و می شود گفت چاره ای جز این کار ندارند.

صابون ارزان قیمت

با عنایت به اینکه صابون رختشویی بیشتر در مناظق مرزی و جنوب کشور و در مناطقی که مردم از لحاظ قدرت مالی در حد پائینی هستند بیشتر مردم این مناطق تمایل دارند از صابون رختشویی با قیمت ارزان استفاده نمایند تا بتوانند درآمد ماهانه خود را تا پایان ماه مدیریت نمایند.

فروش صابون رختشویی ارزان قیمت در کل کشور و مخصوصا در مناظق مذکور بشدت دارای میزان فروش زیادی هست که این موضوع باعث شده است مراکز فروش و نمایندگی های فروش در این مناطق کشور شکل گرفته و اقدام به فروش صابون نمایند.

صادرات صابون

انواع مواد شوینده از مایعات ظرفشویی گرفته تا انواع پودرهای لباسشویی و صابون از کشور ایران به کشورهای مجاور صادر می شود.

صادرات صابون رختشویی و حمام به کشورهای عراق و افغانستان با حجم های ترتنزیتی هر ماهه در تعداد زیادی ارسال می شود. ارسال صابون رختشویی به این کشورها در قالب صادرات بوده و در کنار اشتغالی که در پی تولید محصول در ایران صورت می گیرد مبالغ قابل توجهی ارز به داخل کشور وارد می نماید که این امر صادرات از طرف دولت حمایت شده و تولید کنندگان نیز از این نوع کارکرد رضایت کاملی دارند.

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *