مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم از کارخانه تاید

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانه تایداثر تاید بر انواع البسهکارخانه تایدکف کنندگی در انواع تایدهاکارخانه تایدنمایندگی های فروش انواع تایدکارخانه تایدراه های خرید و فروش محصولات پودری
مواد شوینده

خرید مستقیم از کارخانه تاید خریدی بدون واسطه است که این نوع خرید بسیار سود آور برای عمده فروش و یک خرید ارزان برای مصرف کننده می باشد. معمولا در اکثر خریدو فروش ها دلالانی هستند که دراین میان سود اضافه و بدون زحمت کسب می کنند. اگر خرید مستقیم از کارخانه تاید مد نظر شما باشد به سایت ها و کانال های محصولات شوینده و پودری ما مراجعه کنید و محصولات پودری با قیمت
مناسب و رایگان را از ما بخواهید.

کارخانه تاید

اثر تاید بر انواع البسه

تاید یکی از محصولات شوینده ی قدیمی می باشد که از دانه های سفید رنگ شیمیایی درست شده است اما امروزه دانه های رنگی دیگر به آن اضافه شده است که پاک کنندگی و تاثیر گذاری بیشتری بر انواع لک و کثیفی دارد. این محصول دیرینه فقط با نام تاید دربین خانواده ها مشهور بوده و تنوع زیادی نداشت ولی امروزه این محصول پودری دارای انواع گوناگون و با نام های مختلف در بازار یافت می شود. از انواع آن می توان به تایدهای دستی و ماشینی اشاره کرد. همانگونه که می دانید لباس ها با الیاف های مختلف تهیه و تولید شده اند به عنوان مثال لباس های پنبه ای _ کتان ___ حریر __ پشمی وغیره….. شست شوی هر کدام از این البسه با تار و پودر متفاوت پودر مخصوص به خود را می طلبدتا در کنار تمیزی و درخشندگی لباس ها منسوجات آن ها نیز صدمه نبیندو از بین نرود.

کارخانه تاید

کف کنندگی در انواع تایدها

تولید کنندگان تاید محصولات پودری با یرند ها و حجم های متفاوت را تولید کرده اندو هر کدام این تولید کنندگان برای بدست آوردن خریداران بیشتر و جذب مشتری محصولات خود را مزین به رنگ و لعاب کرده اند و تنوع را افزایش داده اند. بعضی از تایدها دارای کف کنندگی فراوان و بعضی دیگر دارای کف کنترل شده می باشند ولی صرفآ کف زیاد نشان از پاک کنندگی و تمیزی نمی باشد. معمولابرای شست شوی لباس با دست از تاید های دستی که کف بالا دارند استفاده می کنندزیرا این کف زیاد در شستشوی دستی قابل کنترل می باشد. در شستشوی لباس ها با ماشین های لباس شویی باید از پودرهای مخصوص آن استفاده کرد. این پودرها کف کنندگی کمتری دارند ولی از لحاظ پاک کردن لباس ها خوب تمیزعمل می کنند زیرا این محصول دارای آنزیم های پاک کننده قوی و فعال می باشند. پودر های ماشین لباس شویی و دستی دارای ترکیبات نسبتآ متفاوتی هستند ولی در مجموع هر دو برای نظافت البسه و ضدعفونی کردن آن ها تهیه و توزیع شده اند. اگر هر تایدی در محل مخصوص خود مورد استفاده ی درست قرار گیرد منسوجات هیچ کدام از البسه آسیب نخواهد دید.

کارخانه تاید

نمایندگی های فروش انواع تاید

فروش محصولات پودری و تایدها به صورت زنجیره ای وار می باشد. کارخانه تاید با راه اندازی خط تولید انواع محصولات پودری را با سفارشات مختلف بسته بندی و با رنگ های متفاوت برای فروش به سوی نمایندگی ها روانه می کنند. نمایندگی ها در استان های کل کشور وظیفه دارند انواع تاید ها را به صورت عمده به فروش برسانند. این محصولات با ارزش پودری را برای فروش به فروشگاه ها و مراکز خرید در شهرستا نها می فرستند و مصرف کننده می تواند مایحتاج خود را ازآنجا تهیه نماید ولی در مورد قیمت محصولات پودری نیز باید گفت که نمایندگی ها طبق مصوبات اتحادیه این محصولات را باید بفروش کلی برسانندو فروشگاه نیز فقط این محصول را با درصدی افزایش و همان قیمت درج شده بر روی بسته بندی پودر باید بفروشد.

هر نوع گران فروشی از طرف نمایندگی ها یا مراکز خرده فروشی خلاف مقرات فروش محصولات پودری بوده و تعدی از قانون است . شایان ذکر است که خرید انواع تاید ها ی دستی و ماشسینی به صورت عمده از نمایندگی ها کاملا به صرفه و مناسب می باشد.

کارخانه تاید

راه های خرید و فروش محصولات پودری

خریداران و فروشندگان محصولات شوینده ی عمده راه ها و شگردهای متفاوتی برای تهیه و توزیع محصولات شوینده و پودری دارند. خریداران طالب پودرهایی با کیفیت خوب و قیمت ارزان می باشند ولی فروشندگان می خواهند محصولات خود را با سود بیشتر عرضه کنند. در این میان واسطه ها نیز از این دادو ستد سود می برند. وقتی یک معامله برای هر دو طرف سود آور باشد پای واسطه گر از میان حذف می شود. ما می خواهیم شما با خرید عمده از کارخانه تاید و محصولات شوینده بیشترین سود را دریافت کنید. پس با تماس شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *