مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید صابون ۹۰ گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ساختار اصلی صابونخرید صابون سایر ترکیبات ساختار صابونخرید صابون مصرف صابون و نرمی پوست
خرید صابون

آیا شما هم با این موضوع که صابونها یکی از پر مصرف ترین مواد شوینده هستند موافقید؟ پس با این وجود خرید صابون در میان مواد شوینده دیگر از میزان خرید و فروش بالاتری برخوردار است چرا که محصول صابون با توجه به حالت جامد و پایداری که دارد در میان مردم بیشتر استفاده می شود و حالت خوشایند تری نسبت به بقیه شوینده ها برای شستشوی دست و صورت همچنین شستشوی بدن با پاکیزگی برخوردار است. در این خصوص ابتدا موضوعاتی را در مورد ترکیبات صابون همچنین موادی که در ساختار شیمیایی همچنین فیزیکی این شوینده به کار برده شده است را به شما معرفی خواهیم کرد تا با شناخت بیشتری نسبت به خرید یا فروش و یا مصرف این شوینده بهداشتی اقدام نمایید.

خرید صابون

ساختار اصلی صابون

آیا میدانید ۷۰ الی ۸۰ درصد ساختار صابون را پیه حیوانی که از جمله پیه گاو و گوسفند هست تشکیل می دهد؟ البته این موضوع را باید خاطرنشان کرد که استفاده از پیه گوسفندی با توجه به فناوری ها و فرآوری هایی که از این ماده چربی مانند ایجاد می‌شود و درست می‌شود با توجه به مواد و ترکیبات ای به این ماده چربی اضافه می‌شود و ساختار آن به نوعی ایجاد و تنظیم می‌شود که در تولید و پخت صابون مورد استفاده و فرآوری قرار خواهد گرفت که حالت چربی مانند و بوی بد آن از بین خواهد رفت. باید این موضوع را مدنظر قرار داد که علیرغم اینکه در ساختار صابون از چربی‌های حیوانی استفاده می‌شود هیچ بوی بدی در ساخت صابون و فرآوری آن استشمام نمی رسد چرا که این ماده چربی مانند توسط تکنولوژی و فناوری هایی که در طی سالیان سال توسط تجربه‌ای که متخصصانی بودند از بین رفته و هیچ بوی ناخوشایندی از چربی‌های استحضار شده به عنوان مواد اولیه صابون استفاده می‌شود و پخته می‌شود به مشام می‌رسد و هیچ حس بدی به مصرف‌کننده انتقال داده نمی شود.

خرید صابون

سایر ترکیبات ساختار صابون

علاوه بر این که در فرمولاسیون صابون از چربی‌های حیوانی استفاده می‌شود در کنار آن از مواد دیگری که در طبیعت به وفور یافت می‌شود نیز در ساختار صابون استفاده خواهد شد که از آن جمله می‌توان به انواع عصاره های گیاهان خوشبو و همچنین عصاره و روغن های گیاهان صنعتی و سنتی و همچنین انواع خوشبو کننده ها که از گلهای موجود در طبیعت گرفته خواهد شد در ساختار صابون استفاده می‌شود و همچنین از روغن‌های گیاهان مختلف نیز در تولید صابون استفاده خواهد شد که با توجه به فرمولاسیون موجود در ساخت صابون، صابون مورد نظر مانند آلوئه ورا که در ساخت صابون از عصاره آن استفاده می‌شود به صابون آلوورا معروف است که برای پوست و تمیزی و بهداشت پوست بسیار موثر از همچنین صابون نارگیل از عصاره گیاه نارگیل در ترکیب صابون استفاده می‌شود که در کنار خوب شدن صابون بسیار موثر برای بهداشت حوض و همچنین نرم شدن پوست بسیار موثر است.

خرید صابون

مصرف صابون و نرمی پوست

همانگونه که اشاره شد در ترکیب صابون و ساختار صابون از مواد و عصاره‌های گیاهان مختلف استفاده می‌شود که بسیاری از آنها برای پوست بسیار سوابق و نرم کننده و ترمیم کننده پوست می باشند که استفاده مداوم و بهداشتی از آنها موجب بهبود بافت بود و همچنین شادابی و سلامتی آنها خواهد شد.

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *